KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087099
nr 1608 7099
Dag Björn Hellsing
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Signerad, segelbåt. Olja på pannå, 21x64cm, yttermått inklusive ram: 37x80cm
Dag Björn Hellsing, svensk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:45:08
Dag Björn Hellsing
Läs mer om Dag Björn Hellsing